Şehit Gazi Sen Kültür
  • Admin
  • 11.04.2021

Avrupa’nın en büyük kitap mağazasına sahip olan BKM Kitap merkezini genel başkanımız Sn. Fikret ÖZMEN ve yönetim kurulu üyelerimiz ziyaret etti.
Bursa Heykel’de 1983 yılında yerin altında 16 metrekare bir dükkanda kitapçılık serüvenine başladıklarını aktaran BKM Kitap Yönetim Kurulu Başkanı Kutbettin Bingölbali, “2003 yılında Bursa’nın en büyük kitap evini açtık, 2005 yılında ise şehrin batısında Türkiye’nin en büyük kitap evini hizmete sunduk, 2018 yılına geldiğimizde ise Avrupa’nın en büyük kitapevini açarak yolumuza devam ettik. Şimdi ise 17 bin metrekare alanda yaklaşık 60 milyon liralık yatırımla lojistik merkezimizi hizmete alacak ve mağaza-kafe konseptiyle yine kitapseverlerle buluşacağız.” dedi.

Gençlerin, yetişkinlerin, ailelerin buluşma noktası haline gelen BKM kitapçıları işletme politikası olarak güven konusuna çok önem verdiklerini ifade eden Kutbettin Bingölbali özellikle ailelerin çocuklarını rahatlıkla gönderdikleri ve öğrencilerin de güven, hijyen ve sosyal mesafe kuralları içinde kitap okuyup yemek yiyebilecekleri bir konsepte hazırlandığını dile getirdi.

İş Birliği Protokol Anlaşması

Türkiye ve Bursa’ya böylesine güzel bir kazanım sağlayan Sn. Kutbettin BİNGÖLBALİ’ye  hayırlı olsun temennisinde bulunan ÖZMEN Tüm Türkiye’de üyelerimizin ve 1. Derece yakınlarının faydalanabileceği bir iş birliği protokolü yapılması konusunda ön görüşme yapıldığını aktardı.

Özmen, Bingölbali’nin göstermiş olduğu misafirperverlik için çok teşekkür etti. 

#bkmkitap 
#bkmbursa 
#bkmkitapcom 
Fikret Özmen
 Fikret Özmen

www.sehitgazisenkultur.org.tr